Şal ve atkılar konusunda her şey bana aksi model bulamıyorum demeyin. Sizlere modelleri bulduk ve sunuyoruz.

Makyajınızı değiştirmeden buna göre atkılar seçebilirsiniz. Vücudu saran kıyafetlerden hoşlanıyorsanız, şal sizin için gereklidir. Dekolteyi sevenler ulaşım sırasında bakışlardan rahatsız oluyor ve saklamak aynı zamanda şık olmak istiyorsanız, şal ve ya kullanabilirsiniz.

 

Aksesuardan hoşlanmıyor ancak çok boş çıktığınızı düşünüyorsanız yine şal ve ya atkı kullanabilirsiniz. Kıyafetiniz ile uyumlu olanı seçenek tabi ki bir numaralı şarttır. Leopar desen polar atkı ve eldivenler 2013’te trend. Eldivenler soğuk günlerin aksesuarı olarak gözüküyor. Ancak eldiven giydim çıktım diyerek düşünmeyin sizin ruh halinizi veya vermek istediğiniz mesajı yansıtmaktadır. Örnek olarak siyah şal ile kullanılmış yine siyah eldiven ciddiyeti ve zarafeti yansıtır. Yine açık renk atkı veya şal ile kullanılan renkli bir eldiven pozitif enerji saçan cumartesi-pazar tatil günlerinin rahatlığını yansıtabilir. Yine kesik eldiven salaş bir ruh halini gösterebilir. Ancak bunu anlamlı hale getiren takım olarak kullanılan şal ve ya atkıdır.

 

Giydim çıktım sadece ihtiyaçtır. Vücudunuza bir mimar gözü ile bakın sıradan dışarı çıkmayın. Şallar soğuk kış günlerinde idealdir. Sarı, yeşil, kahverengi ve pembe olan şallar zarif bayanlar üzerinde çok hoş duruyor. Ayrıca serin yaz gecelerinde bile kullanılmaktadır. Bu sayede şıklığınıza şıklık katmaktadır. Bu yıl boyunluk modelli şallarda kullanılmaktadır. Eldivenlerde deri veya suni deriler ile zımba modeller 2013’de moda inceleyin göreceksiniz.