Son yıllarda çok sık kullanılan Converse ayakkabı modelleri 2013’te de yine değişik modelleri üretildiği gibi kullanımı yaygın ve satın alınan ayakkabılar arasındadır.

Genellikle spor maksatlı kullanılan bu ayakkabılar günlük kullanım için,sağlıklı,rahat,komforlu ayakkabı modelleridir.

 

Yeni çıkan modellerin yanı sıra değişik tarzdaki modelleri sizin için ince eleyip sık dokuyarakModafilan.com olarak sunmaya ve yorumlaya çalıştık:

Kahverengi  ve tabana yakın dikişli beyaz tabanlı ve yüksek bilekli olan modelin içini de gösteren fotoğrafa bakarsanız içinin rahat üşüyen bayanlar için kullanımının hoş sade ve güzel olduğunu sizlerde tasvir edebileceksiniz. Aynı modelin dize kadar yani çizme modeli mevcuttur. Yine bu modele benzer ancak daha kısa günlük kullanımı ve giyilip çıkarılması kolay farklı renkte ancak süet tipte olanları üretilmiş ve satın alınan ürünler arasındadır. Beyaz bağcıklı bot modelleri daha çok hareket serbistisi sağlayan daha spor görünümlü ayakkabılardır. Renkli bileği saran klasik bağcıklı cıvıl cıvıl ruh halini yansıtan modelleri her yaştan kullanıcılar halen satın almaktadır. Beyaz yine bilekli ancak ince kumaşlı olan modeller ise bahar aylarının kullanıcıları için şık ve hoş duran modeller arsında ve sade olmayı seven kulanıcılar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Yine bu markanın ürettiği açık renkler üzerine değişik karikatüristik modelleri markayı seven kullanıcıları sıklıkla tercih etmektedir. Beyaz ve bağcıklı ancak daha cok babet ayakkabılar üzerine kesikli koyulan kumaş görünümlü sizler için seçip koyduğumuz resimdeki ayakkabı  yeni ürünler arasında yer almaktadır. Yine Converse‘in bağcık ve ayakkabı dilindeki kontrast renklerin birarada kullanıldığı ayakkabılar kullanılmaktadır.