Defacto firması her yaştan bay, bayan herkese hitap eden ürünleri ile tüketici kitlesinin her sezon ilgisini çekmeyi başarıyor.

Modadaki gelişmeleri ve yeni trendleri ürünleri ile özdeşleştiren marka özellikle fiyatlardaki uygunluğu ile de dikkat çekiyor.

 

Özellikle gençlerin ve kendini genç hissedenlerin giyim, aksesuar gibi alışverişlerinde tercih ettiği marka Defacto, 2013 bayan çanta modelleri ile bu yıl da bayanların gözdesi olacak. İster spora giderken, ister şık bir davette bulanacağız zaman ya da okulda, arkadaş toplantısında şıklığınıza şıklık katacak bu ürünler yeni sezonda renklenmiş ve her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde beğeninize sunulmuş durumda.

 

Parlak rugan ve renkli neon çantalar ve cüzdanlar sezona damgasını vuracak nitelikte. Omuz askılı çantalar, kapitone püsküllü modeller gibi oldukça tercih edilecek çantaların yanı sıra içinizdeki asiliği dışa vuran zımbalı modeller ya da dişiliğinizi ortaya çıkarak dantel ağırlıklı çantalar önde gelen modeller arasında. Ayrıca fiyonklu, fermuar şeritli, yılan derisi baskılı, timsah derisi görünümlü, çiçekli ve taşlı değişik modellerde kreasyona dâhil edilmiş.

 

Her yaşa, her bütçeye hitap eden ve her zevke uygun yüzlerce modelin arasında Akdeniz modası esintilerini hissetmektesiniz. Hem modern hem de şık yeni sezon bayan çanta modelleri fiyatları ise eski sezonlardan kalma gibi. Fiyatları oldukça uygun olan ürünler, hem şıklık ve kalite açısından hem de kullanışlı olması bakımından sizler için göz ardı edilmemesi gereken çantalar.