1972’den bu yana bayanlar için deri çantalar üreten Desa’nın deriyi kalite ile işleyen çantalar yapmış olduğu bilinen bir gerçek. Bu yılda kaliteden ödün vermeyen Desa, kaliteli deri çanta anlayışına renk ve modernlik getirmiş durumda.
Desa; 2013 bayan çanta modelleri ile yıla damga vuracağa benziyor. Derinin moda ve kalite ile harmanlanmış olduğu yeni tasarımlar oldukça göz alıcı bir şekilde bayanların beğenisine sunuldu.
Minik zincirli deri çantalardan büyük boy deri bavul çantalara kadar geniş ürün yelpazesi ile beğeninize sunulan bayan çanta modelleri için rengârenk seçenekleri de mevcut. İster küçük çanta seven bayanlar, isterse her şeyini çantasında taşımak isteyen ve büyük boy çanta seven bayanlar zevklerine ve tercihlerine göre değişik tasarımlarda çantalara farklı renk seçenekleri ile ulaşabilecek.

Mor, kırmızı, turuncu, hardal rengi gibi 2013 senesinin moda renklerinin deri ile buluşması kalitenin renklemesi olarak tanımlanabilir. Bu renkli çantaları kıyafetlerinizle uyumlu olacak şekilde kombine yaparak kullanabilirsiniz. Ya da giyiminize tamamen zıt renklerde çantalar kullanarak içinizdeki asi ruhu dışarı yansıtabilirsiniz. Tercihinize ve zevkinize göre çantaları Desa’nın koleksiyonunda bulmanız mümkün.

Dişiliğin vurgulayıcı sembolleri Leopar desenli, piton baskılı değişik tasarımların da yer aldığı koleksiyonda küçük el çantaları da oldukça kibar tasarımlara sahip. Bayanların renklenmesine ve narinliklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olacak bu çantalardan bir tane de sizler koleksiyonunuza eklemelisiniz.