Modanın ikonu sayılan DNYK, 2013 bayan çanta modellerini görücüye çıkartı. Kullanıcı ve moda uzmanlarından tam not alan Donna Karan bir kez daha bekleyenlerini şaşırtmadı.

Amerika’nın özellikle Hollywood yıldızlarının markası olarak bilinen, Giyim ve aksesuar konusundaki başarısını çanta tasarımında da gösteren ünlü modacı, sinema ve iş dünyasının yıldızlarını giydirerek ne denli yetenekli olduğunu ispatlıyor.

 

1989 yılında New York’ta moda dünyasındaki yerini alan DNYK Amerikan rüyasını temsil edişi ile şık, zarif ve aktif hayatın sembolü haline geldi. Giyim, ayakkabı, aksesuar, saat, parfüm tarzı ile kendine has bir çizgide yol alan modacı, bayan çanta modelleri ile müşterilerinin şıklığını tamamlıyor.

 

Herkesin çanta tercihi farklıdır, kimisi spor çanta sever, kimisi klasik çantalardan vazgeçemez. Donna Karan tasarımı olan bayan çanta modelleri hareketli yaşam içinde şık ve zarif olunabileceğini ifade etmeye çalışıyor. Spor olmayan ama günlük kullanıma uygun çantaların yanı sıra, özel davetler için ince zevk sahiplerine birbirinden şık çantalar tasarlayarak moda dünyasında kendi tarzını koruyor. Tasarımlarında özellikle ara renkleri birbiri ile çok başarılı bir şekilde kombinleyerek çok alımlı çantalar ortaya çıkartıyor. Her aman şık ve bakımlı olmak isteyen bayanlar için tasarlanan modelleri bayanların zarafetini tamamlıyor. 2013 bayan çanta modelleri ve diğer ürünlerini seçkin mağaza ve kendi web sitesinde satışa sunan modacı, kendi çizgisi ile daha uzun yıllar kendisinden söz ettireceğe benziyor.