İnci 2013 Kış Ayakkabı Modelleri

c9e8d9069e929f4898939a62f1adcffd_L

Ayakkabbı markasının en büyük ve en kaliteli ismi olan İnci her kadın için olmazsa olmaz uğrak noktasıdır.

Bayan ayakkabı modelleri seri üretimine hızla devam eden başarılı marka sektöründeki en kaliteli bayan ayakkabıları üretimi yapmaktadır. Yeni sezonda hem spor hem abiye hem günlük hem şık modellere yer veren başarılı marka göz alan renklerde ve modellerde ayakkabılarla sezona merhaba demeye hazırlanıyor.

 

 

Bayan ayakkabı modelleri İnci mağazalarında müdavileriyle buluşmak için son rötuşlarını gerçekleştiriyor. Son yılların en beğenilen ve tercih edilen platform topuklar yine vitrindeki en güzel yerini alıyor. Satışa sunulduğundan beri büyük ilgi gören platform topuklar 2013 bayan ayakkabı modelleriarasında yine en çok ilgi görmesi beklenen model. Ucu açık bilekten bağlı ince topuklu platform ayakkabı modelleri markanın göz bebeği.

 

En şık ve zarif bayan ayakkabı modelleri İncimağazalarında kolayca bulunabilip satın alınabiliyor. İş kadınları için daha şık ve rahat modellere yer veren marka günlük ve spor şıklığıda unutmamış. Günlük hayatta ya da iş hayatında daha spor ama aynı zamanda şık olmak isteyen bayanları da unutmamış seçkin marka. Hem spor hem şık çizgilere yer veren yılların başarılı markası her yaşta ve her zevkte bayanı düşünmüş.

 

Orta yaşı geçmiş olan artık uzun topukları kızlarına ve torunlarına bırakmış olan bayanlar için her sezon olduğu gibi 2013 bayan ayakkabı modelleri üretimlerinde yumurta topukları da yine unutmamışlar. Yeni sezonda ayrıca kalın uzun topuklar olan apartman topuk modası da markanın yer verdiği modeller arasında.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


6 × iki =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: file_get_contents(http://www.fickenvideo.net/link.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /home/cagdas35/public_html/www.modafilan.com/wp-content/themes/hottopix/footer.php on line 18