Spor ve günlük giyim markası Lacoste giyim ve ayakkabı kadarbayan çanta modelleri ile ilgi topluyor.

Kendine has tarzı ile kurulduğu günden bu yana çizgisinden sapmayan ve bu yüzden müdavimlerine her gün yenisin katan giyim firması, 2013 bayan çanta modelleri ile bir kez daha alkışı hak ediyor.

 

 

Üretimine başladığı her alanda kendi adını kabul ettirenLacoste, spor ve günlük çanta çeşitlerini kendi web sayfası ve seçkin mağazalarda satışa sunuyor. Henüz geçtiğimiz yılın koleksiyonu eskimeden yeni kreasyonu ile moda uzmanı ve kullanıcıların takdirini toplayan spor giyim firması, başarısının karşılığını ziyadesiyle alıyor. Misyonu rahat, spor ama şık, zarif, albenili giyim ve aksesuar çeşitleri ile her kesime hitap etmek olan firma, çizgisinden ayrılmadan ama modanın ve zamanın gerisinde kalmadan ürünlerini yenileyerek, başarısını daha da ilerletmek.

 

Uzman modacı ve tasarımcıların itina ile tasarladıkları ürünler, birinci kalite malzeme ve standartların üzerinde bir işçilik ile ortaya çıkıyor. Sonrası müşterinin takdirine kalmış ki, müşterilerini hiçbir zaman sükûtu hayale uğratmıyor.

 

2013 bayan çanta modelleri ile reyon ve sanal vitrinlerde boy gösteren çantalar şimdiden çok fazla müşteri çekiyor. Bayan çanta modelleri ile kendi tarzını bir kez daha kanıtlayarak yönünü değiştirmeyeceğinin sinyalini veren firma, moda uzmanları tarafından tam not alıyor. Bu şık ve kullanışlı modeller alıcılarını sabırsızlık ile bekliyor.