Vakko Sevilen bir marka olmanın yanı sıra ilk zamanlar eşarp markası olan bu marka zaman içerisinde geniş kollara ayrılmıştır.

Üretimleri ile dikkat çeken ve yıllar önce bir şapkacı olarak kurulan markanın bu hale gelebileceği bir hayaldir genelde. Şimdi bütün dünyada Vakko’dangiyinen bayanlar eşya kullanan kişiler var. Bazıları tarzlarını dahi bu markaya göre belirlerken Vakko da tasarımlarında diğer markalardaki hoş görünümleri ve öznel tasarımları bir araya getiriyor. Belirli markalardan etkilenen ve bunların farklı formlarını sunan Vakko birçok kişi için alternatif anlamına gelirken renk seçenekleri onu daha çekici bir hale getiriyor.

 

Portföy ve cüzdan tipi bunun yanı sıra valiz tipi çantalardan oluşan koleksiyonlarında aynı zamanda çalışan bayana uygun içerisine laptop dahi konulabilecek çanta tipleri oluştururken böyle dik kalıplara sahip olmayan daha yumuşak derilerin kullanıldığı tasarımlardan da yararlanan bu marka kadınlar için oldukça büyük bir seçim şansı sunuyor. Beğendiğiniz bir markanın benzer ürününü ya da öznel bir Vakko çantayı beğendiğiniz anda size özel renk seçenekleri önünüze gelmeye başlıyor. Daha çok pileli ve genelde yukarı doğru daralan kol çantası modellerinde kendini gösteren bu marka son derece hoş bir yapıya sahip.

 

Sektöre sonradan dahil olmasına rağmen nabız tutacak tasarımlar yapan Vakko sevilen tarzını renklerle bütünleştiriyor.  Gece kıyafetlerinizden günlük ya da spor halinize kadar her durumunuza hizmet edebilecek çanta tasarımları oluşturan Vakko sayesinde sizde rahat bir çantanın konforuna kavuşabilir ve bunu şıklıkla tamamlayabilirsiniz.

 

Görsel olarak güçlü şık ve kullanışlı çantaları 2013-2014 yılında da başarıyla sergileyen Vakko artık çoğu kadının tercihi olan bir marka haline geldi. Sizde bu çantalardan edinerek şıklığınızın ayrı bir simge ile betimlenmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle çalışan kadınlar için iyi bir toparlayıcı olacak olan büyük kol çantaları pek çok ürünü bir araya getirmenizi sağlarken kullanışlı halini size kanıtlayacaktır.

Markalar artık kişilerin sadece tarzlarına değil yaşamına da hizmet etmektedir. Vakko çantaları da bunu başaran modeller arasında yerini almıştır. Ve son derece etkili koleksiyonlar ortaya koymaktadır.