f7b9be29873ad525695063e6e748eae3_S

İNATÇI LEKELERE KARŞI
Shiseido Intensive Anti-Spot serum ve Anti-Dark Circles göz kremi cilt lekeleri ve göz altında oluşan koyu halka problemleri için çözümler sunuyor. Serum, leke tedavisinde kullanılan lazer yöntemi ne bir alternatif olarak ürettiği özel kompleksiyle lekeli pigmentlerin ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Göz kremi ise göz çevresindeki pigmentasyon ve kılcal damarlardaki kan dolaşımını kontrol altına alarak koyu halkaları yok etmeyi hedefliyor.

YANAKLARA RENK GELDİ
Estee Lauder’in, dünyaca ünlü Kreatif Makyaj Direktörü Tom Pecheux ile yapılan iş birliğiyle yaratılan yeni Pure Color allık koleksiyonu, yepyeni renkleriyle karşımızda. Yüksek performanslı teknolojisi ile yüze anında boyut kazandıran ve renk vermenin yanı sıra ışıltı katan Pure Color allıklar, geniş renk skalasıyla her cilt tonu için alternatifler sunuyor.

MARILYN MONROE AŞKINA
Mac’in ekim ayı sürprizlerinden biri gelmiş geçmiş en Önemli güzellik ikonu olan Marilyn Monroe koleksiyonu. Mest eden kırmızı rujlan, parıldayan dudak parlatıcıları, dramatik bir efekt sağlayan 35 numaralı takma kirpikleri, pırlanta ışıltılı far paleti ile Marilyn Monroe Koleksiyonu efsanenin büyüsünü makyaja taşıyor.

KIRIŞIK SAVAŞI
Valmont Prime AWF, zamana ve üç çeşit kırışıklığa karşı savaş açan yepyeni bir seri. 30’1u yaşlarda ortaya çıkan ilk mekano-elastik kırışıklıklar, 40’lı yaşlarda oluşan krono-biyolojik kırışıklar ve 50’li yaşların başlarında baş gösteren hormonal yapısal kırışıklıklar serinin ilk hedefi. Gözle görülen yaşlanma belirtilerini kontrol etmeyi amaçlayan seri, farklı yaş ve cilt tiplerine hizmet ediyor.

CİLT YENİLEME HAREKATI
Kadınları en iyi anlayan 50 erkekten biri seçilen ve dünyaca ünlü starların vazgeçemediği dermatolog olarak bilinen Dr. Murad’ın fenomen haline gelen ürünü Active Radiance serumu yeni mevsime aydınlanmış bir ciltte girmemizi sağlıyor. Güneş hasarını onarmaya yardımcı olan, cildin kolajen üretimini artırmayı destekleyen serum aynı zamanda cildi sıkılaşmasına da destek oluyor.