37a06e4a72d6cb27621f1ed829bbee81_XL

Hangimiz pürüzsüz bir tene sahip olmak istemeyiz? Alix Avien Terracotta Pudra 1’le pürüzsüz bir tene sahip olmak sadece bir dakika sürüyor. Yoğun kapatıcılık özelliğiyle anında doğal ve kusursuz bir görüntüye sahip olabilirsiniz.Her ten rengini kapatma özelliğine sahip bu pudra ayrıca kırışıklıkları kapatıyor.

Kusursuz bir göz makyajı için belirgin kirpiklerden daha etkili ne olabilir ki? Kirpiklerinize sadece tek bir maskarayla ekstra hacim, kıvrım ve belirginlik vermek kolay. Bunun içinde ihtiyacınız olan tek şey Alix Avien Extreme Mascara. Esnek plastik fırçasıyla en kısa kirpikleri bile kavrayarak kökten uca şekil veren Extreme
Mascara, içeriğindeki extra carbon renk pigmentleriyle kirpiklerinizi daha siyah ve belirgin yapabilirsiniz.
Kırmızı bu sezon tüm gücüyle ortaya koyuyor. Aşkı, mutluluğu, sıcaklığı ve gücü temsil eden bu vazgeçilmez rengin çekim alanına girmeye hazır mısınız ? Makyajınıza dokunduracağınız tek bir kırmızı rujla tüm bakışları üzerinize çekin.
Kırmızının ihtişamıyla güçlendireceğiniz makyajınızla kusursuz bir görüntüye imza atın! İhtiyacınız olan tek şey pürüzsüz bir ten, kusursuz bakışlar ve kıpkırmızı dudaklar.
Alix Avien’İn Maxi Lip özel formüllü rujuyla baştan çıkarıcı dudaklara sahip olmak hayal değil.
Maxi Lip sürekli kullanımda dudaklara yüzde kırka varan dolgunluk veriyor. Ayrıca sürekli kullanımlarda yüzde altmışa varan nem de sağlıyor.Aynı anda hem kırmızı dudakara sahip olun hem de dudaklarınıza bakım yapın.