2722f6bcd13027c06fe9d3b0e6f955cf_S

Varla yok arası Nude makyaj uygulamasıyla, sanki hiç uğraşmadan evden cıkmış gibi gözükebilirsiniz. Mat ve parlak dokuları birlikte kullanabileceğiniz net ve keskin geçişler yok. Amacımız fondöten pudra ve allık gibi ürünleri kusursuzca kullanıp tende kaşmir dokusu yaratmak.

Birçok akımının ortak noktası olan eforsuz görünüm trendi bize Kate Moss’un bize kazandırdığı en güzel hediyelerden biri. kullanacağınız birkaç makyaj tekniği de efor sarf etmeden yakalayabileceğiniz bu yeni makyaj trendinin en büyük özelliği. Dudak ortasına yoğun olarak sürülen ruj, yarım kalmışlık ruhu ile farklı bir güzellik anlayışı yaratmanın en güzel yolu.

Göz makyajında farklı bir görünüm yaratmak için yoğun renkli farlardan uzak durun. Kullandığınız bu renkli farları, dudaklarda açık renklerle destekleyin. Dudak ve göz makyajında kontrast dokular kulanı. Gözlerinizde parlak dokulu farlar kullanıyorsanız rujunuzu mat tonlarda kullanmaya özen gösterin yada nötr renkler tercih edin. Gözleriniz ön planda ise makyajınızda sert geçişli allık darbelerinden kaçının. Eforsuz bir güzelliğe sahip olmak için saçta da abartıdan kaçınmanız gerekmektedir. Umursamaz bir görünüm elde etmek istemeyenlerin, fönlü saçlardan uzak durup, saçlarını doğal halde bırakması gerekiyor.