83a9554230ed6e6cccfe522a2a4bd53e_S

Sağlık ve kişisel bakımda doğal ürünlerle ön plana çıkan, Ayşe Tolga’nın kurduğu Aisha Aromaterapi Kozmetik markası Enmoda.com’da, bir tık uzağınızda!

Kişisel bakım ve sağlık konusunda doğal hammadelerden elde edilen ürünlere önem verenlerin vazgeçilmez markası olan Aisha Aromaterapi Kozmetik artık Enmoda.com’da! Aromaterapist ve aynı zamanda oyuncu Ayşe Tolga tarafından kurulmuş olan marka, toksin içermeyen, hayvanlar üzerinde test edilmeyen, yüzde 100 doğal, parabensiz ve bitkisel içerikten üretilen ürünlerden oluşuyor. Ürünler, sadece doğal hammadeler ve aromatik öz yağlar içeriyor ve farklı duyuları harekete geçiren, enerji veren özellikler taşıyor.

“Kokulara olan merakım, yasemin, kekik, hanımeli kokan bir evde yaşayan Ayvalıklı babaannemden geçti,” diyen Tolga, aromaterapiye olan düşkünlüğünü profesyonel yaşamına da taşımış bir sanatçı.

Aisha koleksiyonunda yer alan ürünler, anne, bebek, çocuk, cilt, yüz, bakım, masaj, arınma, temizlenme ve stres kontrolü için özel hazırlandı. Aromaterapi ürünlerinde ilk Türk markası olma özelliğini taşıyan Aisha, sağlığınız ve güzelliğiniz için en doğal tercih!

Sıkılaştırıcı Vücut Yağı – Her yaşta ve her mevsimde sıkılaştırıcı bir vücut için
www.enmoda.com/product/aisha-sikilastirici-vucut-yagi-sikilastirici-vucut-yagi/

Yatıştırıcı Lavanta Saç ve Vücut Şampuanı – Bebeğiniz ve tüm aileniz için lavantalı yatıştırıcı saç ve vücut şampuanı
www.enmoda.com/product/aisha-lavantali-yatistirici-sac-ve-vucut-sampuani-yatistirici-lavanta-sac-ve-vucut-sampuani/

Rahatlatıcı Masaj Yağı – İster spordan sonar ister kas ağrılarınız olduğunda ya da rahatlamak istediğiniz her zaman kullanabileceğiniz etkili bir yağ
www.enmoda.com/product/aisha-rahatlatici-masaj-yagi-rahatlatici-masaj-yagi/

Lavanta Yatıştırıcı Saf Çiçek Suyu – Lavanta suyu ile böcekler ve sinekler sizden uzak duracak… Hem cildinizi sineklerden koruyun hem sıcak yaz aylarında lavanta suyu ile ferahlayın hem de tonik olarak kullanın!
www.enmoda.com/product/aisha-lavanta-yatistirici-saf-cicek-suyu-lavanta-yatistirici-saf-cicek-suyu/