95a78f3015bd19286b33c65657114fc4_S

DENIZ GÖZLER;Yüzünüzde aydınlık bir etki yaratmak ve çekici bakışlara sahip olmak istiyorsanız makyaj çantanıza ışıltılı, mavi bir far eklemelisiniz. Serçe parmağınızla rahatça uygulayabileceğiniz kremsi farlar yaz için ideal.

MERCAN DUDAKLAR;Yaz makyajının bir numaralı ürünlerinden biri olan mercan ve turuncu tonları dudaklarda harikalar yaratıyor. Temiz bir ten makyajı ve çarpıcı dudaklarla hem gündüz hem de göz alıcı bir güzelliğe imza atabilirsiniz.

TURUNCU ENERJİ;Bu yoz dudaklar, gözler, yanaklar turuncu ve tonlarıyla renkleniyor. Gözlerinize uygulayacağınız turuncu tarla hem yaza yakışır hem de farklılık yaratacak bir makyaj yaratabilirsiniz.

FUŞYA ÖPÜCÜK;Dudaklarınızı fuşyanın can alıcı etkisiyle tanıştırma vakti geldi. Dudak çerçevenizi dudak kalemi yardımıyla belirginleştirdikten sonra dikkatlice rujunuzu uygulayın.

DENIZ GÖZLER : Yüzünüzde aydınlık bir etki yaratmak ve çekici bakışlara sahip olmak istiyorsanız makyaj çantanıza ışıltılı, mavi bir far eklemelisiniz. Serçe parmağınızla rahatça uygulayabileceğiniz kremsi farlar yaz için ideal. Pembenin hafif tonlarıyla tamamlayabileceğiniz makyajınız hem gündüz hem de gece size eşlik edebilir.

MERCAN DUDAKLAR Yaz makyajının bir numaralı ürünlerinden biri olan mercan ve turuncu tonları dudaklarda harikalar yaratıyor. Temiz bir ten makyajı ve çarpıcı dudaklarla hem gündüz hem de göz alıcı bir güzelliğe imza atabilirsiniz. Neon renkte ruj sürerken dudak kalemi kullanmaya ve rujunuzu ruj fırçasıyla sürmeye özen gösterin.

TURUNCU ENERJİ; Bu yoz dudaklar, gözler, yanaklar turuncu ve tonlarıyla renkleniyor. Gözlerinize uygulayacağınız turuncu tarla hem yaza yakışır hem de farklılık yaratacak bir makyaj yaratabilirsiniz. Makyaj artisti Ali Rıza Özdemir böylesine güçlü bir rengi kullanırken dikkat etmek gerektiğini vurguluyor. Makyajınızdaki dengeyi bozmamak adına yanaklarda ve dudağınızda turuncuya uyumlu ama nötr tonlarda geçişler yapmanızda fayda var

FUŞYA ÖPÜCÜK; Dudaklarınızı fuşyanın can alıcı etkisiyle tanıştırma vakti geldi. Dudak çerçevenizi dudak kalemi yardımıyla belirginleştirdikten sonra dikkatlice rujunuzu uygulayın. Özellikle dudağınızda kullanacağınız neon renkler görüntünüze enerji verecek. Gözlerinizde açık renk fark kullanarak makyaj dengenizi sağlayabilirsiniz.