52ec984cc72302fd412e2aa145a6526c_XL

Çaba sarf etmeden su dalgası saçlarla seksi bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Bu modeli aslında sarmaşığa benzetebilirsiniz. Dağınık ve cesur.. Adeta plajda kum ve tuzlu su ile elde edilmiş gibi görünen dalgalar tutkulu bir görünüme imza atıyor.

Yaz mevsiminde en az bakım gerektiren kolay uygulanabilen saç modeli. Eğer dalgalı saçlara sahipseniz saç kurutma makinesi kullanma aşamasını es geçerek su dalgası saçlara kavuşabilirsiniz.

Böylece kendinizi perişan etmeden saçlarınızı koruma altına almış olursunuz. Doğal dalgalar birçok kadında dümdüz saçlara oranla daha etkileyici bir görünüm yaratıyor. Kulağa biraz abartılı gelebilir ama dalgalı saçların kare yüz şeklinden dolgun yüz hatlarına kadar her ayrıntıya kusursuz bir uyum sağladığı kaçınılmaz bir gerçek.

Hazırlık Aşaması

Eğer kuru saçlarda şekillendirme gerçekleştireceksiniz, güneş spreyi uyguladığınız saç tellerinizi parmak uçlarınızın yardımıyla karıştırın.

Ancak saçlarınızı yıkamayı tercih ediyorsanız, şampuan sonrası saç kremi kullanmayın.

Havluyla kurutun ve uyguladığınız saç köpüğünü geniş bir tarakla dağıtın.

Bir gece önceden saçını yıkamaktan hoşlananlar ise daha etkili bir sonuç için, saçlarını tutam tutam küçük topuzlar halinde toplayıp uyuyabilirler.