2013 Sokak Modası Hakkında Bilmek İsteyeceğiniz Herşey;
2013’te siyah geniş basenli şalvar pantolonlar altında topuklu ayakkabılar giyilebilir ve iş hayatında zarif bir görüntü sağlayabilirsiniz.

Mini etek giydiğiniz takdirde üzerine etmeniz gereken uyumlu bir kot gömlek olduğunu unutmayın sizi rasyonel kılabilecek tek unsur budur. Soft renklerdeki mini eteklerle pudra ve bej renkli babet veya topuklu ayakkabılar giyilmesi tavsiye olunur. Ayrıca bir çok arkadaşta yağmur çizmelerinin mini etek altında giyilerek patlamaya başladığını bilgilerinize sunuyorum.
Kısa kot şort ve üzerine giyilen uzun ceket modası devam ettiğini görmekteyiz. Altına giydiğiniz güzel bir ayakkabı ile kendinizi tamamlayacağınızdan emin olabirsiniz.

Jean üstüne giyilen klasik türdeki slim ceketler ve topuklu ayakkabı kombini 2013’te de anlaşıldığı üzere yine trend olmuş durumda.Bu kombini yaparak özgürce sokaklarda dolaşmaktan çekinmeyin. Çünkü hala şık durduğunu unutmayın.
Omzu düşük kazakları giyen bayanların içlerine giyecekleri kıyafetlere dikkat etmesi gerektiğini unutmayın.Şık Kalın askılı çamaşırlar tercih edilirse sırıtmaz ve şıklığınızı arttırabilirsiniz.
Bu sene ayrıca su yeşilini çok görmeye başladım,cunku butun reklere uyuyor ve gülmeyi sevenlere çok yakışıyor. Pozitif enerji veriyor. Kazak, jean ve şortlarda tavan yapacı aşikar benden söylemesi.

Yine 2013’te alışveriş merkezlerinden sokaklara hızla taşımış farklı motif ve renklere sahip eteklerin giyildiğini gördüm.Ancak isteklerinizi yine vucunuzdaki diğer aksesuarlar ile imzalayıp mühürleyip onaylamanız gerekli sırıtmamalı. Yani ruj,oje,çanta,kemer uyumuna dikkat etmeniz gerektiğini lütfen unutmayın.
Sokakta topuklu ayakkabı giymekten çekinmeyin ancak bu durumu kurtaracak salaş bir kemer mutlaka olmalı.Yine bu reklerdeki basit bir bileklik sayesinde başınız dik omuzlar geride yürüyebilirsiniz.

İş çıkışı arkadaşlarla oturmak istiyorum diyorsanız eğer çantanızı topuklu ayakkabılarınız ile uyumlu hale getirip şalınızı boynunuza düğümleyerek kotunuzu altınıza çekip kafede nescafenizi yudumlamaktan cekinmeyin.
Sıradışı olmayı sevenlere müjde bu yılda sokaklarda kabülsunuz yırtık ve eskitilmiş kotlarınızı dolabınızda tutun,atmayın. Farklı takı tasarımlarınız ile hırkanızı omzunuza atarak gezebilirsiniz.

2013 sokak moda trendlerini yayınladık cıvıl cıvıl renklerin yanında ten ve saçlarınızla uyumlu ceket ve pardesüleri seçebilirsiniz ancak çanta ve ayakkabılarınızın kombinine dikkat etmeniz gerekebilir.