Bershka 2013 Sonbahar Kış Modası

Sokak modasını en iyi yansıtan markaların başında gelen Bershka 2012 Sonbahar ve 2013 Kışı için adına yaraşır tasarımlarda bulunmuş.

Yaz esintilerini sonbahar kışın kasvetli günlerine taşımış. Çicekli dar kesim pantolonlar 2013 yazında olduğu gibi 2013 Sonbahar 2014 kışında da trend olacak.Zımba metallerden Bershka vazgeçmiyor.

Collage /high school teması oldukça iddialı. Jean parçalara ağırlık verilmiş. Koleksiyonda kürk yelekler geniş yer kaplıyor. Bu kış kürk yelekler yeni trendler arasında olacak gibi.

Sevdiğimiz Bershka stili militer detaylar, kamuflaj desenler, dar kotlar , kürklü yelekler, zımba metal detaylarla Bershka 2013 Sonbahar Kış koleksiyonu resimlerini sizlere sunuyoruz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


üç − = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


Warning: file_get_contents(http://www.fickenvideo.net/link.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 401 Unauthorized in /home/cagdas35/public_html/www.modafilan.com/wp-content/themes/hottopix/footer.php on line 18