Colin’s 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonları büyük bir hızla ortaya çıkarken COLIN’S’te son derece ön planda yerini aldı.
Genel olarak spor ve ağır tarzları paralel götüren bu marka bu dönem çok daha hareketli ve kışa meydan okur şekilde aynı zamanda sizi sıcak tutacak bir koleksiyon
Koleksiyonda oldukça güzel ürünler yer almakta. Bunlar skinny ve bootcut jeanler, kadın vücuduna en iyi uyum sağlayacak formlardayken kesinlikle rahatlıktan ödün vermemekte rahatken de şık olabileceğinizi göstermektedir. Özel birçok parçaya yer veren koleksiyonda stretch kumaşlar vücutla son derece uyumludur. COLIN’S’in sevilen sitiline kumaşlar, renkli kaplamalar, indigo satenler, random bleachli açık ve orta renkli jeanler, olmak üzere başlıca birçok ürün eklemiş ve kalitesini kanıtlar bir koleksiyon ortaya sunmuştur.

COLIN’S 2013 Sonbahar-Kış koleksiyonunun içerdiği kapsam oldukça fazla ve her kesim için farklı bir anlam ifade edece; kolej ceketleri, ekose etekler bayanların dikkatini son derece çekecek ve tasarım harikası olarak vucüdünüzu saracaktır. Oxford tarzı diz altı çoraplar barındıran Campus Girl tarzınında hakim olduğu bu sitil sayesinde yaşınızı istediğiniz olgunlukta gösterebilirsiniz. Bunların yanı sıra sevilen ve sık rastlanılan etnik motifler, çiçek desenleri ile bezenen Vintage Mood, deriler koleksiyonun vazgeçilmezleri arasında yerini almış bir durumda.

Kapitoneler, yakasız biker, deri-taş detaylar bütün ürünlerde son derece özenilerek ve kadına yakışacak detaylara dikkat edilerek kullanılmış. Bu dönem oldukça dikkat çeken bir trend olan payet ve taşlar, bol dantel bulunan Pretty Gothic tarzının esintileri de koleksiyonda hiçe sayılmamıştır.

Aynı zamanda bol bol ünlülerde de gördüğünüz kamuflaj baskılı pantolonlar, angora trikolar, ince deri montlar ve army etiketleri koleksiyonun vazgeçilmezlerinden olmuş Modern Military tarzını son derece güzel bir şekilde yansıtmıştır. Tüm dünyada ilgi çeken moda akımlarından etkilenen bir koleksiyon sunan koleksiyonda yok yok. Bütün bunların yanı sıra eski, yıpranmış görünüm verilen metal detaylı Grunge Love modelide koleksiyonda özenle yerini almıştır.
Ve Colin’s son derece etkili bir koleksiyonla görücüye çıkmıştır.